Kosmetické službykosmetiky Liberec

 

Služby Kosmetiky Liberec

Kosmetika Liberec pracuje výhradně s německou kosmetikou Chris Farrell. Společnost Chris Farrell Cosmetics se zabývá vývojem, produkcí a aplikací kosmetických přípravků již přes 50 let. Tato mnohaletá zkušenost je zárukou vynikající kvality. Koncepce kosmetických produktů Chris Farrell je založená na holistických poznatcích a zdůraznění významu provázanosti tělesného založení. Vývoj kosmetických produktů vychází z přirozených vlastností a funkcí pokožky.

Jedná se o velmi kvalitní kosmetické produkty s mnoha cennými výtažky ve spojení s moderními postupy. Důležitým pravidlem této luxusní přírodní kosmetiky je nepoužívat minerální oleje, parafín, silikony, parabeny.Tyto látky jsou pro naše tělo cizí, pleť ucpávají, neprostupují jí a mohou způsobovat alergie. Ke konzervaci výrobků jsou používány přírodní konzervanty. 

K čištění pleti v našem salonu používáme ultrazvukovou špachtli.Díky ní je čištění bezbolestné, velice účinné a efektivní.

Kosmetika Chris Farrell

Kosmetika Chris Farrell je velmi účinná v řešení kožních problémů, které mnohé z nás postihují. Dodává pleti harmonii a zdravý vzhled. Jedině zdravá pokožka se dokáže bránit bakteriím, klimatickým změnám a mnoha dalším vlivům, kterým je denně vystavena.

Jsou stovky kožních problémů, ale jen jedna zdravá pleť.Zaměřujeme se na tzv. zážitkovou kosmetiku, kde, jak už samotný název napovídá, jde nejen o viditelný pozitivní efekt na pleť, ale také o velice příjemný, relaxační zážitek z kosmetického ošetření jako takového.