Qanteroplus

Qantero plus u kosmetika Liberec

 

Přístroj Qantero plus je kosmetický, masážní a rehabilitační přístroj s celosvětovou zdravotní certifikací a zcela unikátní technologii, která zaručuje vysokou efektivitu ošetření za použití vakuových rázů-.

Vakuové rázy

Vakuové rázy, které jsou v přístroji vytvářeny se přenášejí pomocí aplikátoru na tělo případně na tvář. V důsledku toho dochází v ošetřované partii k aktivaci fibroblastů /buněk, které tvoří kolagen – základní pojivovou tkáň v těle a k prudké tvorbě kolagenových vláken. Výsledkem je pevná, pružná a hladká pokožka bez ohledu na životní styl klientky. Zároveň dochází k prudkému zvýšení metabolismu v ošetřované partii a to je základním předpokladem k zeštíhlení tukové tkáně.

Efekt

Je patrný na první pohled.

 

Průběh ošetření

Ošetření přístroji Qantero a je zcela nebolestivé. Mezi jednotlivými procedurami by pauza neměla být kratší jak jeden den a delší jak šest dnů. Ideální je absolvovat ošetření 3x týdně. První tři procedury jsou "detoxikační". To znamená, že jsou vylučovány balastní látky usazené v ošetřovaných partiích. Po prvních procedurách se může objevit únava, pobolívání hlavy, změna barvy, konzistence a zápachu moči. V tomto období se objeví úbytek objemu ošetřovaných míst. Cca u čtvrtého ošetření se projeví změny na pokožce. Ta začne být znatelně pevná a přitom pružná a hladká. Ošetření přístrojem Qantero trvá 45 minut. Přístroj Qantero plus dokáže v některých případech odstranit i drobné křečové žilky, takzvané metličky. Pokud máte o toto ošetření zájem, informujte o tom obsluhu přístroje.

Chci se objednat

 

Při ošetření přístrojem Quantero plus dochází k :

Odstranění či redukce celulitidy.

 Dodnes není zcela jednoznačně prokázán přesný vznik celulitidy. Má se však za to, že základní faktory, které se podílejí na vzniku celulitických shluků jsou:

a) genetická dispozice
b) hormonální antikoncepce
c) chemické přísady do potravin
d) nezdravý životní styl a další

Při ošetření přístrojem Quantero plus dochází k mechanickému oddělení tukových buněk z celulitických shluků. Tímto způsobem dojde k úplnému odstranění nebo výrazné redukci celulitidy.

Zeštíhlení - lokální zvýšení metabolismu.

Většinu žen trápí nesouměrná postava v oblasti boků, hýždí, vnitřních a vnějších stehen, případně břicha. První po čem ženy sáhnou jsou většinou krémy, náplasti a zázračné pilulky. Po zjištění, že nesplnily jejich očekávání, mnohdy začnou držet drastické diety a k tomu intenzivně cvičí. V tomto okamžiku má tělo větší výdej energie jak příjem a je nuceno začít spalovat tuky. Nikoli však z míst, kde si to klientka přeje, ale tam kde to je pro tělo nejsnazší. Což je u většiny žen v horní partii těla. Přístrojem Qantero plus lze velmi výrazně zvýšit metabolismus na problémových partiích těla. Tím je splněn základní předpoklad k zeštíhlení těchto partií. K dosažení dobrého výsledku je nutná spolupráce s klientkou (kvalitní pitný režim, vyšší pohybová aktivita, případně drobná úprava jídelníčku). Metabolismus není synonymum pro zeštíhlení, ale pro látkovou výměnu. V partii, která má vysoký metabolismus se dobře přeměňuje energie v tuk a naopak. V praxi to znamená, že pokud klientka v průběhu ošetření má větší výdej energie než-li příjem, tělo si bere energii v naprosté většině z ošetřovaných partií.

Zeštíhlení - lokální zvýšení metabolismu.

Při oddělování tukových buněk z celulitických shluků dochází k vyplavování zbytkových produktů látkové výměny, tzv. metabolitů. Tyto balastní látky jsou lymfatickým systémem přeneseny do krevního řečiště a následně vyloučeny z těla. Při detoxikaci je nutné dodržovat pitný režim.

 

Kolik to stojí?

informace o cenách naleznete v našem ceníku.

Zobrazit ceník