Rekvalifikačníkurz

 

Rekvalifikační kurzRekvalifikační kurz Kosmetické služby obsahuje teoretickou a praktickou část, zaměřenou na zvládnutí celého kosmetického ošetření jako takového a poradenství v tomto oboru. Jedinou podmínkou pro absolvování kurzu – kosmetické služby je ukončená maturita.

Kosmetické kurzy jsou vedeny pod záštitou paní Olgy Hradecké, která v roce 2007 získala akreditaci vzdělávacího programu na kosmetické služby Ministerstva školství. Doba trvání kurzu je cca 2 měsíce (dva dny v týdnu, nejčastěji pak středa a čtvrtek). Po domluvě je možný individuální kurz.

image

Jak rekvalifikační kurz probíhá?

Při absolvování kurzu u Kosmetiky Liberec klademe velký důraz na praxi. Pracujeme s německou profesionální kosmetikou Chris Farrell, která neobsahuje minerální oleje, parafín, vazelínu a je minimálně parfémovaná. Kosmetika Liberec úzce spolupracuje s firmou Alla Beauty s.r.o., která tuto kosmetiku dováží a dále nabízí výrobky, přístroje a vybavení kosmetických salonů. Po úspěšném zakončení kurzu Vám nadále můžeme být oporou, v začátcích Vašeho podnikání či odborné praxi.